Sizi dinliyoruz!

SafeFine kullanan hastaların yorumlarını, hastaların kendi sözlerinden dinleyin.

Mehtap Çağlar


Oğluma 13 yaşında, 1 yıl önce tip 1 diyabet teşhisi konuldu. İnsüline bağlı bir yaşam sürdürmek zorunda ve gündüz dozunu okulda almak zorunda kalıyor. İğne uçları kullanım sonrasında çöpe atılmaması gerekiyor ve ayrıca bir atık kutusu kullanmak gerekiyordu. SafeFine ile kalem iğnelerini taşıması ve atık iğne uçlarını güvenli bir şekilde atık haznesini aktardığı için ayrıca atık kutu taşımasına gerek kalmıyor. Teşekkürler.

Karlyn Ulrich


Uzun zamandır tip 1 diabet hastasıyım. SafeFine kullanmaya başlamadan önce atık iğneler ile ilgili büyük problem yaşıyordum. İğne uçları kullanım sonrasında çöpe atılmaması gerekiyor ve ayrıca bir atık kutusu kullanmak gerekiyordu. SafeFine kullanmaya başladıktan sonra bu problemim çözülmüş oldu. SafeFine, atık iğne uçlarını güvenli bir şekilde atık haznesine aktarmakta. Teşekkürler SafeFine.

Martell Sigilwig


Selam ben Martell yaşım 39, turizm rehberiyim. İşim gereği çok sık seyahat ediyorum. Yaklaşık 1 senedir insülin iğnesi kullanıyorum. İlk başlarda çok zor geliyordu fakat zamanla alışıyor insan. Türkiye ziyaretimde İnsülin kalemi iğnelerimi yanıma almadığımı farkettim, eczane bana SafeFine’ı tavsiye etti ve oldukça kolay ve güvenli bir kullanım sunduğundan bahsetti. Kutunun özelliği çok hoşuma gitti çünkü kullanılan iğne ucunu atık girişine takıp çevir, pimi ittiğinde el değmeden kurtuluyorsun. İğne ucunu nereye atacağım derdinde yok. Almanya’ya gittiğimde bulamam diye 2 kutu daha aldım. Güzel haber yakında Avrupa’ya da satış başlıyormuş. Faydalı bir ürün bence. Teşekkürler.

Karlyn - Earnest Mayer


Eşim 10 yıldır tip 2 diyabet hastası. günde 3 sefer insülin almak zorunda. Almanya'da atık iğne uçlarını gelişi güzel atamazsınız. Aylık olarak tıbbi atık kutularında toplayıp eczaneye veya hastaneye bırakmak gerekiyor. SafeFine bu derdimize mükemmel çözüm oldu. İğne ucunu kullandıktan sonra  kendi deposunda toplanıyor bitince yenisini alıp biteni eczacıma bırakıyorum, kolay ve pratik oldu bu bizim için.

Allisha Rahel


Selam, ben Allisha. 23 yaşındayım ve Berlin'de üniversite öğrencisiyim. Yapım gereği iğneden çekinen birisiyimdir. 4-5 yıl önce tip 1 diyabet teşhisi konuldu.En korktuğum şey olan iğneyi günde 2 sefer kullanıyorum. İlk başlarda kendim yapamıyordum fakat alıştım. Geçen yıl İnsülin kalemi kullanmaya başladım klasik enjektörlerden çok daha rahat ettim. 2 ay önce ise sizin ürününüzü internet sitesinde gördüm ve eczaneden satın aldım ve bunun için ekstra bir fark’da ödemedim açıkçası. Kullandığım iğne uçlarını nereye atacağım diye dert etmiyorum artık. Teşekkürler.

SafeFine hakkında yorumunuzu diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.